FAQ

Co to jest Autopunkt.pl?

Autopunkt.pl to serwis internetowy służący sprzedaży produktów i usług z branży motoryzacyjnej. Przy jego pomocy można wyszukać oferty samochodów używanych, pochodzących z polskich salonów sprzedaży, z pewnym stanem technicznym i prawnym.
Autopunkt.pl prowadzi sprzedaż detaliczną samochodów Klientom indywidualnym, odbiorcom hurtowym (komisy, dealerstwa, itp.) proponuje zakup pojazdów na cotygodniowych aukcjach internetowych, a firmom posiadającym własną flotę samochodów oferuje możliwość współpracy w zakresie sprzedaży aut za pośrednictwem prowadzonych aukcji.
Serwis Autopunkt.pl umożliwia również znalezienie optymalnej oferty finansowania zakupu wybranego samochodu w formie kredytu lub leasingu a także ubezpieczenia pojazdu.

Czy Autopunkt.pl jest wiarygodny?

Wiarygodność Autopunkt.pl gwarantują przynależność do największej w Polsce firmy dealerskiej PGD, a przede wszystkim profesjonalizm pracowników zaangażowanych w obsługę Klientów - osób z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Autopunkt.pl jest marką należącą do Autopunkt Express Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą 30-403 Kraków, ul. Rzemieślnicza 26. Autopunkt Express Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. jest wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000434434.

Czy mam możliwość porównania różnych ofert?

Tak.
Jest to możliwe dzięki skorzystaniu z opcji "porównaj". Najpierw odznaczamy okienka interesujących nas samochodów znajdujące się pomiędzy zdjęciem a opisem modelu a następnie wciskamy przycisk "porównaj".

Czy mogę zapamiętać interesującą mnie ofertę?

Nie ma możliwości zapisania oferty w schowku ale można przesłać ją na wybraną skrzynkę mailową korzystając z opcji prześlij lub wydrukować.

Czy prezentowane w ofercie samochodu propozycje ubezpieczenia lub finansowania oznaczają że muszę je kupić wraz z samochodem?

Nie.
Są to przykładowe propozycje, z których można ale nie trzeba skorzystać. Na życzenie Klienta możliwe jest przygotowanie przez pracowników działu finansów i ubezpieczeń innych dokładnie dopasowanych ofert.

Czy samochody z oferty Autopunkt.pl objęte są gwarancją?

Każdy samochód zakupiony w Autopunkt może być objęty rozszerzonym PAKIETEM OCHRONY SERWISOWEJ w różnych wariantach, nawet do 36 miesięcy. OCHRONA SERWISOWA zapewnia pokrycie kosztów usunięcia awarii – dotyczy to zarówno uszkodzonego elementu jak i związanych z jego wymianą kosztów robocizny. Wraz z OCHRONĄ SERWISOWĄ Kupujący otrzymuje także pakiet Assistance, dzięki któremu w przypadku kolizji samochód zostanie przetransportowany do warsztatu lub autoryzowanego dealera danej marki.

Jak wyliczyć ratę kredytu?

Przy szczegółach każdej oferty mają Państwo dostęp do kalkulatora kredytowego, umożliwiającego elastyczne wyliczanie rat dla dowolnie definiowanych parametrów: kwoty kredytu, okresu spłaty. Kalkulator przeliczy wysokość rat miesięcznych, jakie przypadać będą do zapłaty przy określonej kwocie kredytu i okresie finansowania. Należy pamiętać, iż kalkulacje mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ostateczną ofertę przedstawia przedstawiciel Autopunkt.pl.

Jak mogę się skontaktować z obsługą Autopunkt.pl?

Są dwie możliwości kontaktu: telefonicznie dzwoniąc na numery 12 3000 033, 667 071 702 lub 667 071 706, a także mailowo na adres uzywane@autopunkt.pl. W przypadku kontaktu mailowego najlepiej jest skorzystać z arkusza kontaktu dostępnego w zakładce "kontakt" w menu na górze strony pod katalogiem Autopunkt.pl

Czy podane ceny zawierają podatek VAT?

Tak.
Wszystkie podane ceny zawierają podatek VAT (ceny brutto).

Czy zakup samochodu w Autopunkt.pl jest bezpieczny?

Wszystkie samochody z oferty Autopunkt.pl cechuje pewny stan prawny i techniczny. Elementy odpowiadające za bezpieczeństwo i prawidłową eksploatację samochodu są gruntownie sprawdzane przez zespół Autopunkt. W razie konieczności przeprowadzamy niezbędne naprawy, by samochód był całkowicie sprawny i by Kupujący nie ponosił dodatkowych kosztów po jego zakupie.

Skąd pochodzą samochody widoczne w serwisu Autopunkt.pl?

Oferty samochodów, jakie znajdą Państwo w serwisie Autopunkt.pl pochodzą wyłącznie z polskich, autoryzowanych salonów sprzedaży.

Jak kupić samochód, który mnie zainteresował?

Procedura jest bardzo prosta i przyjazna dla Klienta. Przede wszystkim prosimy o kontakt ze sprzedawcą, który wesprze Państwa w całym procesie zakupu - pomoże załatwić wszelkie formalności, wypełnić niezbędne dokumenty związane z uzyskaniem kredytu, jeśli zdecydują się Państwo na taki sposób finansowania. Nasz pracownik szczegółowo poinstruuje Państwa co do kolejnych kroków transakcji. Najprościej jest wypełnić formularz kontaktowy na stronie internetowej, dostępny w każdym kroku przeglądania ofert. Można też wysłać maila na adres uzywane@autopunkt.pl lub skontaktować się telefonicznie pod numerami 12 3000 033, 667 071 702 lub 667 071 706.


Copyright © 2015 AUTOPUNKT EXPRESS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Przedstawiona oferta na stronie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.).
Wszystkie podane ceny zawierają podatek VAT (ceny brutto).

Producenci:

Samochody Używane: