O autopunkt.pl

Autopunkt.pl to serwis internetowy służący sprzedaży produktów i usług z branży motoryzacyjnej, powołany z myślą o dostarczeniu Klientom najlepszych ofert zakupu samochodów używanych – pochodzących przede wszystkim z polskich salonów sprzedaży, z pewnym stanem technicznym i prawnym.

Autopunkt.pl prowadzi sprzedaż detaliczną samochodów Klientom indywidualnym, odbiorcom hurtowym (komisy samochodowe, dealerstwa) Autopunkt.pl proponuje zakup pojazdów na cotygodniowych aukcjach internetowych, a firmom posiadającym własną flotę samochodów oferuje możliwość współpracy w zakresie sprzedaży aut za pośrednictwem własnych kanałów dystrybucji.

Autopunkt.pl jest częścią Holdingu 1, w którego skład wchodzi również największa polska grupa dealerska (Grupa PGD), a także największa wypożyczalnia samochodów (Express). Motoryzacyjne pochodzenie, bliskość, kapitałowe związanie z innymi spółkami Holdingu1, a także stała obecność w branży są silnymi atutami Autopunkt.pl. Także wieloletnie doświadczenie pracowników Autopunkt.pl w branży motoryzacyjnej jest dla naszych Klientów gwarancją najwyższego poziomu obsługi. Doskonale rozumiemy potrzeby Klientów dokonujących wyboru w sprawie zakupu samochodu.


Copyright © 2015 AUTOPUNKT EXPRESS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Przedstawiona oferta na stronie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.).
Wszystkie podane ceny zawierają podatek VAT (ceny brutto).

Producenci:

Samochody Używane: