Oferty pracy
O firmie

Do naszych oddziałów Autopunktu poszukujemy obecnie:

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie i nadzór nad sprzedażą samochodów oraz produktów około-samochodowych w oddziale
  • Nadzór nad procesem odkupu samochodów używanych
  • Rekrutacja, szkolenie i nadzór nad jakością pracy podległego zespołu
  • Zarządzanie i wdrażanie procesów zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy
  • Współpraca z kadrą managerską Grupy Autopunkt oraz Holding1
  • Zarządzanie podległą strukturą
  • Nadzór i prowadzenie procesu rozpatrywania reklamacji klientów
  • Nadzór nad przebiegiem procesu płatności za samochody
  • Dbałość o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi klienta
  • Wykonywanie okresowej analizy sytuacji rynkowej z uwzględnieniem działań konkurencji

Od Kandydatów/Kandydatek oczekujemy:

  • Doświadczenia na stanowisku kierowniczym związanym ze sprzedażą samochodów (w tym w sprzedaży własnej samochodów używanych)
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem handlowym
  • Bardzo dobrej znajomości rynku samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 T
  • Znajomości przepisów związanych z obrotem samochodami używanymi
  • Wykształcenia wyższego
  • Inicjatywy i nastawienia na osiąganie wyników
  • Myślenia strategicznego i umiejętności analitycznych
  • Umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office, systemy CRM)
  • Prawa jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie oparte na podstawie i premii uzależnionej od osiąganych wyników
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę na najwyższych standardach, w tym bezpieczeństwa i sanitarnych
  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed
  • Dofinansowane karty Benefit MultiSport
  • Zniżki na produkty i usługi oferowane w ramach Holding1
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, opartej na współpracy i wsparciu ze strony ekspertów
  • Możliwość dofinansowania własnych pomysłów na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy
  • Programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

Do osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie wsparcie działu handlowego w procesie sprzedaży samochodów używanych, a w tym:

  • Obsługa Klientów w salonie: diagnoza potrzeb, prezentacja samochodów oraz jazdy testowe
  • Dbanie o estetykę, wygląd i atrakcyjność ekspozycji oraz aktualność opisów samochodów na ekspozycji i w ogłoszeniach internetowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych, wykonywanie zdjęć samochodów i umieszczenie ich na dedykowanych portalach branżowych
  • Obsługa logistyczna pojazdów m.in.: dostarczanie i odstawianie aut do/z serwisu, myjni samochodowej
  • Przeprowadzanie oględzin i wycen samochodów przy wsparciu dedykowanej aplikacji
  • Współpraca z innymi działami firmy

Aplikuj, jeśli:

  • Interesujesz się motoryzacją, zwłaszcza rynkiem samochodów używanych
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z Klientem
  • Jesteś pro kliencki, komunikatywny, potrafisz nawiązywać relacje
  • Bardzo dobrze organizujesz pracę własną
  • Jesteś zaangażowany, otwarty i chętny do pracy
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat B i doświadczenie w prowadzeniu samochodów osobowych
  • Posiadasz wykształcenie min. średnie
  • Mile wdziana będzie również znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa zawierana na okres 1 roku)
  • Super oferta pracownicza! - zakup samochodu na preferencyjnych warunkach
  • Realną możliwość rozwoju, przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony ekspertów

Grupa Autopunkt jest częścią Holding 1:

holding1
Jest to polska grupa kapitałowa. Od 30 lat tworzy silny zespół specjalistów, który dziś działa równolegle w czterech branżach: motoryzacji, mobilności, budownictwa mieszkaniowego oraz biurowego.
holding-image

Kariera w Holding1

  • Tworzymy jasne, obiektywne kryteria oceny Kandydatów
  • Nie kierujemy się stereotypami i uprzedzeniami
  • Nie ingerujemy w sferę prywatności
  • Zawsze udzialamy informacji zwrotnej
  • W przypadku spawdzenia referencji kontaktujemy się wyłącznie z byłymi pracodawcami Kandydatów, zawsze ich o tym uprzednio informując
  • Cenimy zaufanie i uczciwość
  • Liczymy na Twoje zaangażowanie i profesjonalizm

Bielsko-Biała

ul. Wyzwolenia 95
Sprzedaż: 33 444 15 68

Chorzów

ul. Zielony Zaułek 2
Sprzedaż: 32 797 84 68

Dąbrowa Górnicza

ul. Sobieskiego 10
Sprzedaż: 32 797 85 68

Gdańsk

Ul. Budowlanych 67
Sprzedaż: 58 733 44 68

Katowice

Siemianowicka 52C
Sprzedaż: 32 797 86 68

Kraków

ul. Jasnogórska 60
Sprzedaż: 12 345 36 68

Kraków

al. Powstańców Śląskich 22
Sprzedaż: 604910484

Poznań/Suchy Las

ul. Obornicka 125
Sprzedaż: 61 610 47 68

Rzeszów